| Machine | |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Capaciteit | 1.500 kg |
| Batterij | 24V / 920Ah / Hoppecke / 2010 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Werkuren | 2.712 |
| Transmissie | Handschaltung |
| Lengte | 1.800 mm |
| Breedte | 1.080 mm |
| Gewicht | 2.304 kg |
| Verkrijgbaar vanaf | auf Anfrage |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | Op aanvraag |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
| Voorzetapparatuur | |
|---|---|
| Zijschuiver, INTEGRIERT |
| Extra uitrusting | |
|---|---|
| 3e ventiel, Werklampen achter, Werklampen voor, Dakplaat, Voorruit, Impulssturing, Volledig vrije hefhoogte, 3-wiel, EZH Frontscheibenwischer |
| Opmerking klant | |
|---|---|
| Zwischenverkauf, Änderungen und mögliche Irrtümer vorbehalten. Gerät im IST-Zustand (Gabelzinken und Ladegerät auf Anfrage). | |
| (Machine Translation): | |
| Onder voorbehoud van voorafgaande verkoop, wijzigingen en mogelijke fouten. Apparaat in werkelijke staat (vorken en oplader op aanvraag). |

Lid sinds: 2000