| Machine | |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Capaciteit | 6.000 kg |
| Batterij | 80V / 1240Ah / IBB / 2023 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Werkuren | 1.014 |
| Transmissie | Handschaltung |
| Lengte | 3.850 mm |
| Breedte | 2.230 mm |
| Gewicht | 7.645 kg |
| Verkrijgbaar vanaf | auf Anfrage |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | Op aanvraag |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
| Voorzetapparatuur | |
|---|---|
| Zijschuiver |
| Extra uitrusting | |
|---|---|
| 3e ventiel, 4e ventiel, Werklampen achter, Werklampen voor, Verwarming, Impulssturing, Volledig vrije hefhoogte, PVC-Kabine StVZO ähnlich DZH Front- und Heckscheibenwischer |
| Opmerking klant | |
|---|---|
| Zwischenverkauf, Änderungen und mögliche Irrtümer vorbehalten. Gerät im IST-Zustand (Gabelzinken und Ladegerät auf Anfrage). | |
| (Machine Translation): | |
| Onder voorbehoud van voorafgaande verkoop, wijzigingen en mogelijke fouten. Apparaat in werkelijke staat (vorken en oplader op aanvraag). |

Lid sinds: 2000