| Machine | |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Capaciteit | 1.000 kg |
| Batterij | 24V / 60Ah |
| Bouwjaar | 1996 |
| Werkuren | n/a |
| Motor / Batterijlader | Ladegerät: |
| Gewicht | 481 kg |
| Verkrijgbaar vanaf | sofort |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | 1.750 EUR |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
| daghuur van | Op aanvraag |
| Opmerking klant | |
|---|---|
| Säulen Deichselstapler im sehr guten Zustand | |
| (Machine Translation): | |
| Kolommen van Drawbar Truck in zeer goede staat |

Lid sinds: 2006