| Machine | |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Capaciteit | 13.600 kg |
| Bouwjaar | 2012 |
| Werkuren | 9.157 |
| Motor / Batterijlader | 6 Zylinder Volvo |
| Transmissie | Wandler-Handschaltung |
| Lengte | 4.900 mm |
| Breedte | 2.540 mm |
| Gewicht | 16.600 kg |
| Verkrijgbaar vanaf | auf Anfrage |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | Op aanvraag |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
| daghuur van | Op aanvraag |
| Voorzetapparatuur | |
|---|---|
| Zijschuiver, Vorkenversteller, Öffnungsbereich: 370 bis 2150 mm (M-M) |
| Opmerking klant | |
|---|---|
| Zwischenverkauf, Änderungen und mögliche Irrtümer vorbehalten. Gerät im IST-Zustand (2330x200x70 mm Gabelzinken, prüffähig). | |
| (Machine Translation): | |
| Onder voorbehoud van voorafgaande verkoop, wijzigingen en mogelijke fouten. Apparaat in werkelijke staat (vorken 2330x200x70 mm, testbaar). |

Lid sinds: 2000