| Machine | |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Capaciteit | 2.000 kg |
| Lastzwaartepunt | 600 mm |
| Batterij | 24V / 465Ah / GNB / (80 - 100%) |
| Bouwjaar | 2016 |
| Werkuren | 2.982 |
| Motor / Batterijlader | Ladegerät: Axima Nr:272166 / 60Ah |
| Lengte | 3.613 mm |
| Breedte | 820 mm |
| Gewicht | 1.070 kg |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | 2.850 EUR |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
| daghuur van | Op aanvraag |

Lid sinds: 2006