| Machine | |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Capaciteit | 1.600 kg |
| Batterij | 48V / 620Ah / AVB / 2019 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Werkuren | 6.346 |
| Transmissie | Doppelpedal |
| Lengte | 1.800 mm |
| Breedte | 1.270 mm |
| Gewicht | 2.869 kg |
| Verkrijgbaar vanaf | auf Anfrage |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | Op aanvraag |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
| daghuur van | Op aanvraag |
| Voorzetapparatuur | |
|---|---|
| Zijschuiver, INTEGRIET |
| Extra uitrusting | |
|---|---|
| 3e ventiel, 4e ventiel, Dakplaat, Impulssturing, Volledig vrije hefhoogte, DZH Panzerglas-Dachscheibe Gabelträgerneigung Hubhöhenanzeige |
| Opmerking klant | |
|---|---|
| Zwischenverkauf, Änderungen und mögliche Irrtümer vorbehalten. Gerät im IST-Zustand (Gabelzinken und Ladegerät auf Anfrage). | |
| (Machine Translation): | |
| Onder voorbehoud van voorafgaande verkoop, wijzigingen en mogelijke fouten. Apparaat in werkelijke staat (vorken en oplader op aanvraag). |

Lid sinds: 2000