| Machine | |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Capaciteit | 1.400 kg |
| Batterij | 24V / 250Ah / Midac / 2019 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Werkuren | 2.138 |
| Motor / Batterijlader | Ladegerät: 24V |
| Lengte | 2.000 mm |
| Breedte | 800 mm |
| Gewicht | 995 kg |
| Verkrijgbaar vanaf | auf Anfrage |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | Op aanvraag |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
| Opmerking klant | |
|---|---|
| Zwischenverkauf, Änderungen und mögliche Irrtümer vorbehalten. Gerät im IST-Zustand (Ladegerät on Board). | |
| (Machine Translation): | |
| Onder voorbehoud van voorafgaande verkoop, wijzigingen en mogelijke fouten. Apparaat in werkelijke staat (oplader aan boord). |

Lid sinds: 2000