| Machine | |
|---|---|
| Aandrijving | LPG |
| Capaciteit | 2.500 kg |
| Bouwjaar | 2018 |
| Werkuren | 6.690 |
| Motor / Batterijlader | 4 Zylinder VW Gas |
| Transmissie | Hydrostat - Doppelpedal |
| Lengte | 2.650 mm |
| Breedte | 1.180 mm |
| Gewicht | 3.950 kg |
| Verkrijgbaar vanaf | auf Anfrage |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | Op aanvraag |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
| Voorzetapparatuur | |
|---|---|
| Zijschuiver, INTEGRIERT |
| Opmerking klant | |
|---|---|
| Zwischenverkauf, Änderungen und mögliche Irrtümer vorbehalten. Gerät befindet sich im IST-Zustand. | |
| (Machine Translation): | |
| Onder voorbehoud van voorafgaande verkoop, wijzigingen en mogelijke fouten. Apparaat bevindt zich in de IST-status. |

Lid sinds: 2000