| Machine | |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Capaciteit | 2.000 kg |
| Bouwjaar | 2025 |
| Werkuren | 61 |
| Motor / Batterijlader | 3 Zylinder Deutz |
| Transmissie | Hydrostat-Doppelpedal |
| Lengte | 2.350 mm |
| Breedte | 1.150 mm |
| Gewicht | 3.444 kg |
| Verkrijgbaar vanaf | auf Anfrage |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | Op aanvraag |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
| Voorzetapparatuur | |
|---|---|
| Zijschuiver |
| Opmerking klant | |
|---|---|
| Zwischenverkauf, Änderungen und mögliche Irrtümer vorbehalten. Gerät im IST-Zustand (Gabelzinken auf Anfrage). | |
| (Machine Translation): | |
| Onder voorbehoud van voorafgaande verkoop, wijzigingen en mogelijke fouten. Apparaat in werkelijke staat (vorken op aanvraag). |

Lid sinds: 2000