| Machine | |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Capaciteit | 5.000 kg |
| Batterij | 80V / 930Ah / 2015 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Werkuren | 10.942 |
| Gewicht | 7.500 kg |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | 15.500 EUR |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
| Voorzetapparatuur | |
|---|---|
| Zijschuiver, Vorkenversteller |
| Extra uitrusting | |
|---|---|
| 3e ventiel, 4e ventiel, Werklampen achter, Werklampen voor, Dakplaat, Voorruit |

Lid sinds: 2014