| Machine | |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Capaciteit | 5.000 kg |
| Batterij | 80V / 930Ah / Hawker / 2019 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Werkuren | 13.099 |
| Transmissie | Doppelpedal |
| Lengte | 2.900 mm |
| Breedte | 1.450 mm |
| Gewicht | 6.650 kg |
| Verkrijgbaar vanaf | auf Anfrage |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | Op aanvraag |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
| Opmerking klant | |
|---|---|
| Zwischenverkauf, Änderungen und mögliche Irrtümer vorbehalten. Gerät im IST-Zustand (Gabelzinken und Ladegerät auf Anfrage). | |
| (Machine Translation): | |
| Onder voorbehoud van voorafgaande verkoop, wijzigingen en mogelijke fouten. Apparaat in werkelijke staat (vorken en oplader op aanvraag). |

Lid sinds: 2000