| Machine | |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Capaciteit | 1.600 kg |
| Batterij | 48V / 625Ah / IBH / 2022 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Werkuren | 8.156 |
| Transmissie | Doppelpedal |
| Lengte | 2.100 mm |
| Breedte | 1.090 mm |
| Gewicht | 2.415 kg |
| Verkrijgbaar vanaf | auf Anfrage |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | Op aanvraag |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
| Extra uitrusting | |
|---|---|
| 3e ventiel, 4e ventiel, Werklampen voor, Impulssturing, Volledig vrije hefhoogte, StVZO ähnlich DZH Innenbeleuchtung |
| Opmerking klant | |
|---|---|
| Zwischenverkauf, Änderungen und mögliche Irrtümer vorbehalten. Gerät im IST-Zustand (Gabelzinken und Ladegerät auf Anfrage). | |
| (Machine Translation): | |
| Onder voorbehoud van voorafgaande verkoop, wijzigingen en mogelijke fouten. Apparaat in werkelijke staat (vorken en oplader op aanvraag). |

Lid sinds: 2000