| Machine | |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Capaciteit | 5.000 kg |
| Lastzwaartepunt | 600 mm |
| Bouwjaar | 2025 |
| Werkuren | 2 |
| Lengte | 4.520 mm |
| Breedte | 1.350 mm |
| Gewicht | 8.600 kg |
| Verkrijgbaar vanaf | JA |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | 65.360 EUR |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
| daghuur van | Op aanvraag |
| Voorzetapparatuur | |
|---|---|
| Zijschuiver, Vorkenversteller |

Lid sinds: 2017