| Machine | |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Capaciteit | 3.500 kg |
| Lastzwaartepunt | 500 mm |
| Bouwjaar | 2025 |
| Werkuren | 0 |
| Chassisnummer | 00051 |
| Lengte | 3.827 mm |
| Breedte | 1.230 mm |
| Gewicht | 4.516 kg |
| Verkrijgbaar vanaf | ja |
| Warranty | 12 maanden |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | Op aanvraag |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
| daghuur van | Op aanvraag |
| Voorzetapparatuur | |
|---|---|
| Zijschuiver, integrierter Seitenschieber |

Lid sinds: 2017