| Machine | |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Capaciteit | 12.000 kg |
| Lastzwaartepunt | 600 mm |
| Batterij | / (Neu) / 2024 |
| Bouwjaar | 2024 |
| Werkuren | 2 |
| Motor / Batterijlader | Cummins B4.5 |
| Lengte | 5.930 mm |
| Breedte | 2.450 mm |
| Gewicht | 16.450 kg |
| Warranty | 24 maanden |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | 145.500 EUR |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
| daghuur van | Op aanvraag |
| Voorzetapparatuur | |
|---|---|
| Zijschuiver, Vorkenversteller |

Lid sinds: 2017