| Machine | |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Capaciteit | 2.000 kg |
| Lastzwaartepunt | 600 mm |
| Batterij | 24V / 465Ah / Hawker / 2016 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Werkuren | 193 |
| Chassisnummer | C449T01568P |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | 4.750 EUR |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
| daghuur van | Op aanvraag |
| Voorzetapparatuur | |
|---|---|
| Lenkung mit der linken Hand Beschleunigung mittels Finger/Daumen |
| Extra uitrusting | |
|---|---|
| Zitplaats |

Lid sinds: 2024