| Machine | |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Capaciteit | 30.000 kg |
| Lastzwaartepunt | 1.000 mm |
| Bouwjaar | 2008 |
| Werkuren | 2.314 |
| Chassisnummer | HR11566 |
| Motor / Batterijlader | Deutz, Typ TCD 2013 L6 2V ARG |
| Transmissie | Hydrostatisch |
| Lengte | 4.850 mm |
| Breedte | 2.725 mm |
| Gewicht | 36.100 kg |
| Verkrijgbaar vanaf | sofort, Zwischenverkauf vorbehalten |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | Op aanvraag |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
| daghuur van | Op aanvraag |
| Voorzetapparatuur | |
|---|---|
| Zijschuiver, Vorkenversteller, 760 mm bis 2.150 mm (Ak - Ak Gabeln). |
| Opmerking klant | |
|---|---|
| Weitere Daten auf Anfrage | |
| (Machine Translation): | |
| Verdere gegevens op aanvraag |
Lid sinds: 2015