| Machine Data | |
|---|---|
| Merk | Toyota |
| Type | 7FBE |
| Hefmast | Duplex |
| Capaciteit | 1.500 kg |
| Hefhoogte | 3.000 mm |
| Bouwhoogte | 1.850 mm |
| Vrije heffing | 0 mm |
| Algemeen | |
|---|---|
| plaats | Chocznia |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | 1.200 EUR |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
Lid sinds: 2019