| Batterij Gegevens | |
|---|---|
| Merk | GNB |
| Cel-type | Batterij anderen |
| Type | 02 EPZB 0200 SC |
| Batterij-spanning | 24 V |
| Nominale capaciteit | 200 Ah |
| Bouwjaar | 2018 |
| Datum Regeneratie | 27-10-2025 |
| Verdere informatie | |
|---|---|
| Lengte | 661 mm |
| Breedte | 143 mm |
| Hoogte | 692 mm |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | 400 EUR |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
Lid sinds: 2010