| Machine Data | |
|---|---|
| Merk | Midac |
| Type batterijlader | Enkelfasig |
| Type | 48 V 80 Ah einphasig 50 Hz |
| Serienummer | QG0179 |
| Batterij-spanning | 48 V |
| Ampere | 80 A |
| Bouwjaar | 2024 |
| Verdere informatie | |
|---|---|
| Overige Informatie | Ladegerät EINPHASIG |
| plaats | Saarlouis |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | 750 EUR |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
| Opmerking klant | |
|---|---|
| EINPHASIG | |
| (Machine Translation): | |
| Einfasisch |

Lid sinds: 1998