| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Linde |
| Típus | Hubgerüst |
| Oszlop típus | standard |
| Terhelhetőség | 5.000 kg |
| Emelési magasság | 3.200 mm |
| Építési magasság | 2.630 mm |
| Szabademelés | 150 mm |
| Villa kocsi szélessége | 1.350 mm |
| Kiegészítő hidraulika | Doppelzusatzhydraulik |
| Általános | |
|---|---|
| helység | Friedberg-Derching |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 2.225.187 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| Mast für Baureihe: 1204, neuwertiges Standard-Hubgerüst, Hubhöhe 3200 mm, Bauhöhe 2630 mm, Freihub 150 mm, inkl. Gabelträger 1350 mm, Doppelzusatzhydraulik mastseitig, ohne Gabelzinken, passend für LINDE H 50 D/1204 | |
| (Gépes fordítás): | |
| Árboc sorozathoz: 1204, új szabványos árboc, emelési magasság 3200 mm, teljes magasság 2630 mm, szabademelés 150 mm, beleértve. villatartó 1350 mm, dupla kiegészítő hidraulika az oszlop oldalán, villa nélkül, alkalmas LINDE H 50 D/1204 |

Member since: 2003