| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Linde |
| Típus | Hubgerüst |
| Oszlop típus | standard |
| Emelési magasság | 5.230 mm |
| Építési magasság | 3.273 mm |
| Szabademelés | 150 mm |
| Villa kocsi szélessége | 790 mm |
| Kiegészítő hidraulika | Einfachzusatzhydraulik |
| Általános | |
|---|---|
| helység | Friedberg-Derching |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 1.317.942 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| Aufhängung: FEM2, neuwertiges Standard Hubgerüst mit Gabelträger, ohne Gabelzinken, passend für LINDE R 10/1120 | |
| (Gépes fordítás): | |
| Felfüggesztés: FEM2, új szabványos árboc villatartóval, villa nélkül, alkalmas LINDE R 10/1120-hoz |

Member since: 2003