| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Linde |
| Típus | Hubgerüst |
| Oszlop típus | standard |
| Terhelhetőség | 3.000 kg |
| Emelési magasság | 3.250 mm |
| Építési magasság | 2.348 mm |
| Szabademelés | 150 mm |
| Villa kocsi szélessége | 1.150 mm |
| Kiegészítő hidraulika | Doppelzusatzhydraulik |
| Általános | |
|---|---|
| helység | Friedberg-Derching |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 704.106 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| Mast für Baureihe: 351-03/336, gebrauchtes Linde Standard Hubgerüst mit DZH, Hubhöhe: 3250mm, passend für LINDE 351-03, GT FEM III A, ohne Gabelzinken, Mastaufnahme nicht orginal | |
| (Gépes fordítás): | |
| Árboc sorozathoz: 351-03/336, használt Linde standard árboc DZH-val, emelési magasság: 3250mm, alkalmas LINDE 351-03, GT FEM III A-hoz, villa nélkül, árboctartó nem eredeti |

Member since: 2003