| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Linde |
| Típus | Hubgerüst |
| Oszlop típus | standard |
| Emelési magasság | 1.844 mm |
| Építési magasság | 1.490 mm |
| Szabademelés | 150 mm |
| Villa kocsi szélessége | 560 mm |
| Általános | |
|---|---|
| helység | Friedberg-Derching |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 486.877 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| Gabelzinkenlänge: 1150 mm, neuwertiger Standardhubmast, Maschutz Drahtgewebe, Haubengabelträger Gabellänge 1150 mm, passend für LINDE BR 1173 | |
| (Gépes fordítás): | |
| Villahossz: 1150 mm, új standard emelőoszlop, Maschutz drótháló, csuklyás villatartó villa hossz 1150 mm, alkalmas LINDE BR 1173-hoz |

Member since: 2003