| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Linde |
| Típus | Hubgerüst |
| Oszlop típus | standard |
| Terhelhetőség | 8.000 kg |
| Emelési magasság | 6.050 mm |
| Építési magasság | 4.380 mm |
| Szabademelés | 150 mm |
| Kiegészítő hidraulika | Doppelzusatzhydraulik |
| Általános | |
|---|---|
| helység | Friedberg-Derching |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 2.492.970 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| Mast für Baureihe: 396, neuwertiger Standard Hubmast Hubhöhe 6050 mm, Bauhöhe 4380 mm, ohne Gabelträger, Doppelzusatzhydraulik mastseitig passend für LINDE H 80 D/T 900 mm | |
| (Gépes fordítás): | |
| Árboc sorozathoz: 396, új standard emelőoszlop, emelési magasság 6050 mm, teljes magasság 4380 mm, villatartó nélkül, dupla kiegészítő hidraulika az árboc oldalán LINDE H 80 D/D 900 mm-hez |

Member since: 2003