| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Linde |
| Típus | 386 |
| Oszlop típus | standard |
| Terhelhetőség | 2.000 kg |
| Emelési magasság | 3.550 mm |
| Szabademelés | 0 mm |
| Általános | |
|---|---|
| helység | Dirkshorn |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | Kérésre |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| Nieuwe Standaard hefmast, hefhoogte 3550. | |
| (Gépes fordítás): | |
| Új Standard emelőoszlop, 3550 emelési magasság. |
Member since: 2021