| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Kaup |
| Terhelhetőség | 3.500 kg |
| Nyílásszélesség | 460 - 1.260 mm |
| ISO-osztály | 3 |
| Teherközéppont | 500 |
| Évjárat | 2020 |
| Önsúly | 198 kg |
| Gyártási szám | 497552 |
| Általános | |
|---|---|
| helység | Koniusza |
| méretek | |
|---|---|
| Építési szélesség | 1.150 mm |
| Villaág hossza | 1.200 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 1.020.740 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
Member since: 2015