| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Kaup |
| Terhelhetőség | 2.500 kg |
| Nyílásszélesség | 0 - 950 mm |
| ISO-osztály | 2 |
| Teherközéppont | 500 |
| Évjárat | 2015 |
| Önsúly | 145 kg |
| Általános | |
|---|---|
| Kiszállitás lehetséges .... tól | auf Anfrage |
| helység | Aidenbach |
| méretek | |
|---|---|
| Építési szélesség | 1.040 mm |
| Saját súlypont | 56 mm |
| Előszerkezet mérete | 138 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | Kérésre |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| Zwischenverkauf, Änderungen und mögliche Irrtümer vorbehalten. Anbaugerät im IST-Zustand (Öffnungsbereich: 250 bis 950 mm (M-M). | |
| (Gépes fordítás): | |
| Az előzetes eladás, változtatások és esetleges hibák jogát fenntartjuk. Rögzítés tényleges állapotban (nyitási tartomány: 250-950 mm (M-M). |

Member since: 2000