| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Kaup |
| Terhelhetőség | 2.000 kg |
| Nyílásszélesség | 580 - 1.760 mm |
| ISO-osztály | 2 |
| Teherközéppont | 0 |
| Évjárat | 2020 |
| Gyártási szám | 604453 |
| Általános | |
|---|---|
| helység | Koniusza |
| méretek | |
|---|---|
| Építési szélesség | 970 mm |
| Villaág hossza | 1.200 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 979.290 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
Member since: 2015