| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Kaup |
| Terhelhetőség | 5.000 kg |
| Nyílásszélesség | 130 - 1.130 mm |
| ISO-osztály | 3 |
| Teherközéppont | 0 |
| Évjárat | 2015 |
| Önsúly | 624 kg |
| Általános | |
|---|---|
| Technikai leírás | 4.5T466BZA nr seryjny 565565 Rok 2015 Przesuw boczny +/- 100 mm Przesunięcie boczne niezależne od zakresu otwarcia Szerokość konstrukcji 1350 mm Zakres otwarcia IK - widelec IK 130 - 1130 mm z widłami przykręcanymi Przekrój wideł 150 x 60 m |
| helység | Koniusza |
| méretek | |
|---|---|
| Villaág hossza | 2.000 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 980.408 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
Member since: 2015