| Gép | |
|---|---|
| Hajtásmód | Dízel |
| Terhelhetőség | 4.500 kg |
| Teherközéppont | 500 mm |
| Akkumulátor | / 2014 |
| Évjárat | 2014 |
| Üzemóra | 4.778 |
| Motor / Feltöltö | Iveco NEF N 67 MNT |
| Hajtómű | Hydrostat |
| Hosszúság | 6.600 mm |
| Szélesség | 2.400 mm |
| Súly | 15.500 kg |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 24.040.125 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Bérlési ár naponta ............. tól | Kérésre |
Member since: 2002