| Gép | |
|---|---|
| Hajtásmód | Dízel |
| Terhelhetőség | 4.000 kg |
| Teherközéppont | 500 mm |
| Évjárat | 2024 |
| Üzemóra | 20 |
| Gyártási szám | ZF1RT21F3D4004722 |
| Motor / Feltöltö | FPT F34 |
| Hajtómű | Hydrostat |
| Hosszúság | 6.280 mm |
| Szélesség | 2.240 mm |
| Súly | 12.900 kg |
| Rendelkezésre áll ...-tól | Sofort |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 53.787.109 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Bérlési ár naponta ............. tól | Kérésre |
| Extra felszereltség | |
|---|---|
| 3. Szelep, Munkalámpa hátul, Munkalámpa elől, Fűtés, Teljeskabin, CE bizonyítvány, Radio |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| inkl. Funkfernbedienung, Lasthaken und Hakenausleger mit hydraulischer Winde | |
| (Gépes fordítás): | |
| beleértve a rádió távirányítót, a teherhorogokat és a horogfülkéket hidraulikus szelekkel |

Member since: 2003