| Gép | |
|---|---|
| Hajtásmód | Dízel |
| Terhelhetőség | 3.800 kg |
| Teherközéppont | 500 mm |
| Akkumulátor | / 2017 |
| Évjárat | 2017 |
| Üzemóra | 3.479 |
| Motor / Feltöltö | KUBOTA V3800-CR-TE4 |
| Hajtómű | Hydrostat / Allrad |
| Hosszúság | 6.240 mm |
| Szélesség | 2.240 mm |
| Súly | 12.100 kg |
| Rendelkezésre áll ...-tól | sofort |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 21.586.800 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Bérlési ár naponta ............. tól | Kérésre |
Member since: 2002