| Gép | |
|---|---|
| Hajtásmód | Dízel |
| Terhelhetőség | 3.000 kg |
| Teherközéppont | 500 mm |
| Évjárat | 2012 |
| Üzemóra | 5.861 |
| Hosszúság | 2.750 mm |
| Szélesség | 1.280 mm |
| Súly | 4.900 kg |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 7.355.400 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Bérlési ár naponta ............. tól | Kérésre |
Member since: 2009