| Gép | |
|---|---|
| Hajtásmód | Dízel |
| Terhelhetőség | 3.000 kg |
| Évjárat | 2008 |
| Üzemóra | 6.865 |
| Hosszúság | 2.850 mm |
| Szélesség | 1.400 mm |
| Súly | 4.800 kg |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 6.524.640 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Bérlési ár naponta ............. tól | Kérésre |
Member since: 2009