| Gép | |
|---|---|
| Hajtásmód | Dízel |
| Terhelhetőség | 2.500 kg |
| Teherközéppont | 500 mm |
| Évjárat | 2022 |
| Üzemóra | 1.270 |
| Gyártási szám | FANL1071597 |
| Hosszúság | 4.000 mm |
| Szélesség | 1.840 mm |
| Súly | 5.230 kg |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 18.703.168 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Adapter | |
|---|---|
| Gabelträger wellengeführt |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| Linde Plus+, geprüfter Gebrauchtstapler | |
| (Gépes fordítás): | |
| Linde Plus+, tesztelt használt targonca |

Member since: 2003