| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Noblelift |
| Építési mód | Teleszkópemelvény |
| Típus | OPH01E |
| Gyártási szám | OPH10ENEU |
| Évjárat | 2025 |
| Munkamagasság | 5.000 mm |
| Üzemóra | 0 |
| Hordozó jármü | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| More information | |
| Extra felszereltség | LCD Display, Pincode, RFID, Arbeitsscheinwerfer vorne / hinten, Bluelight, Safetylight |
| helység | Dinslaken |
| méretek | |
|---|---|
| Kosárteher | 235 kg |
| Terhelhetőség | 385 kg |
| Önsúly | 690 kg |
| Hosszúság | 1.460 mm |
| Szélesség | 750 mm |
| Magasság | 1.395 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | Kérésre |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
Member since: 2003