| Gép | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| Terhelhetőség | 2.000 kg |
| Akkumulátor | 48V / 625Ah / 2020 |
| Évjárat | 2018 |
| Üzemóra | 8.402 |
| Gyártási szám | 516215J00556 |
| Súly | 2.647 kg |
| Rendelkezésre áll ...-tól | sofort verfügbar |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | Kérésre |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Adapter | |
|---|---|
| Villapozicionáló |
| Extra felszereltség | |
|---|---|
| 4. Szelep, 3 kerekű, Kabine mit Heizung, Einpedal, Minihebel, Beleuchtng, Zinkenverstellgerät, Bauhöhe Gerät 2065 mm;, |

Member since: 2009