| Gép | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| Terhelhetőség | 1.600 kg |
| Akkumulátor | 48V / 625Ah / 2020 |
| Évjárat | 2020 |
| Üzemóra | 5.716 |
| Gyártási szám | 516220X00092 |
| Súly | 2.357 kg |
| Rendelkezésre áll ...-tól | sofort verfügbar |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | Kérésre |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Adapter | |
|---|---|
| Oldalmozgató |
| Extra felszereltség | |
|---|---|
| 3. Szelep, 3 kerekű, Einpedal, Joystick4+, Seitenschieber, Bauhöhe Gerät 2035 mm;, |

Member since: 2009