| Gép | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| Terhelhetőség | 1.400 kg |
| Akkumulátor | 48V / 465Ah / 2021 |
| Évjárat | 2021 |
| Üzemóra | 2.717 |
| Gyártási szám | P21902Y90114 |
| Súly | 2.690 kg |
| Rendelkezésre áll ...-tól | sofort verfügbar |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | Kérésre |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Adapter | |
|---|---|
| Oldalmozgató |
| Extra felszereltség | |
|---|---|
| Einpedal, Joystick4+, 360° Lenkung, Seitenschieber integriert;, |

Member since: 2009