| Gép | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| Terhelhetőség | 1.400 kg |
| Akkumulátor | 48V / 620Ah / 2020 |
| Évjárat | 2020 |
| Üzemóra | 2.352 |
| Gyártási szám | 511902X01068 |
| Súly | 2.731 kg |
| Rendelkezésre áll ...-tól | sofort verfügbar |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | Kérésre |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |

Member since: 2009