| Gép | |
|---|---|
| Terhelhetőség | 1.000 kg |
| Teherközéppont | 600 mm |
| Évjárat | 2024 |
| Üzemóra | n/a |
| Gyártási szám | 0 |
| Motor / Feltöltö | -- |
| Hajtómű | Manuell |
| Hosszúság | 1.705 mm |
| Szélesség | 860 mm |
| Súly | 305 kg |
| Rendelkezésre áll ...-tól | sofort |
| Garancia | 60 months |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 568.698 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| - Lieferung optional
| |
| (Gépes fordítás): | |
| - Szállítás opcionális |

Member since: 2015