| Gép | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| Terhelhetőség | 1.000 kg |
| Évjárat | 2020 |
| Üzemóra | 559 |
| Gyártási szám | 044299 |
| Hosszúság | 2.610 mm |
| Szélesség | 950 mm |
| Súly | 2.305 kg |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 4.374.600 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |

Member since: 2021