| Gép | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| Terhelhetőség | 1.200 kg |
| Akkumulátor | 24V / 22Ah |
| Évjárat | 2018 |
| Üzemóra | n/a |
| Motor / Feltöltö | Ladegerät: 24V / 5Ah |
| Hosszúság | 1.100 mm |
| Szélesség | 300 mm |
| Súly | 80 kg |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | Kérésre |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
Member since: 2007