| Gép | |
|---|---|
| Hajtásmód | Dízel |
| Terhelhetőség | 30.000 kg |
| Teherközéppont | 1.000 mm |
| Évjárat | 2008 |
| Üzemóra | 2.314 |
| Gyártási szám | HR11566 |
| Motor / Feltöltö | Deutz, Typ TCD 2013 L6 2V ARG |
| Hajtómű | Hydrostatisch |
| Hosszúság | 4.850 mm |
| Szélesség | 2.725 mm |
| Súly | 36.100 kg |
| Rendelkezésre áll ...-tól | sofort, Zwischenverkauf vorbehalten |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | Kérésre |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Bérlési ár naponta ............. tól | Kérésre |
| Adapter | |
|---|---|
| Oldalmozgató, Villapozicionáló, 760 mm bis 2.150 mm (Ak - Ak Gabeln). |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| Weitere Daten auf Anfrage | |
| (Gépes fordítás): | |
| További adatok kérésre |
Member since: 2015