| Gép | |
|---|---|
| Hajtásmód | Dízel |
| Terhelhetőség | 12.000 kg |
| Évjárat | 2005 |
| Üzemóra | n/a |
| Hosszúság | 3.490 mm |
| Szélesség | 1.850 mm |
| Súly | 31.000 kg |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 16.862.436 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| 1 właściciel
Hubtex DKS120 Kompakt - rok produkcji 2005 - udźwig nominalny 12000 kg - waga 31000 kg - maszt triplex - wys. konstrukcyjna masztu 4200 mm - wys. podnoszenia 9500 mm - wolny skok 2765 mm - promień skrętu 3420 mm - wymiary: 3490x1850x4200 mm - silnik diesel Deutz, 4 cylindry, moc 80 kW - pełna kabina, klimatyzacja - 5 sekcji - opony przód: 40x16x30 Trelleborg - opony tył: 28x12x22 Solideal | |
| (Gépes fordítás): | |
| 1 tulajdonos
Hubtex DKS120 kompakt - gyártási év 2005 - névleges teherbírása 12000 kg - súlya 31000 kg - triplex árboc - az árboc építési magassága 4200 mm - emelési magasság 9500 mm - szabadlöket 2765 mm - fordulási sugár 3420 mm - méretek: 3490x1850x4200 mm - Deutz dízelmotor, 4 hengeres, teljesítmény 80 kW - teljes kabin, klíma - 5 szakasz - első gumik: 40x16x30 Trelleborg - hátsó gumik: 28x12x22 Solideal |

Member since: 2009