| Gép | |
|---|---|
| Hajtásmód | Dízel |
| Terhelhetőség | 42.000 kg |
| Teherközéppont | 1.200 mm |
| Évjárat | 2001 |
| Üzemóra | 1.169 |
| Gyártási szám | 101647 |
| Hosszúság | 7.500 mm |
| Szélesség | 4.220 mm |
| Súly | 67.000 kg |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | Kérésre |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Adapter | |
|---|---|
| COMPLETO DI SPREADER 20/40 |
| Extra felszereltség | |
|---|---|
| 4. Szelep, Tetőborítás, Teljeskabin, Joystick |
Member since: 2004