| Gép | |
|---|---|
| Hajtásmód | Dízel |
| Terhelhetőség | 18.000 kg |
| Teherközéppont | 1.200 mm |
| Évjárat | 1998 |
| Üzemóra | n/a |
| Gyártási szám | 101191 |
| Hosszúság | 5.560 mm |
| Szélesség | 2.500 mm |
| Súly | 27.100 kg |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | Kérésre |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
Member since: 2004