| Gép | |
|---|---|
| Hajtásmód | Dízel |
| Terhelhetőség | 16.000 kg |
| Teherközéppont | 1.225 mm |
| Évjárat | 1994 |
| Üzemóra | 10.600 |
| Gyártási szám | 100628 |
| Szélesség | 2.600 mm |
| Súly | 25.500 kg |
| Rendelkezésre áll ...-tól | ab sofort |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 15.804.680 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Bérlési ár naponta ............. tól | 123.344 HUF /Nap |
| Adapter | |
|---|---|
| Villapozicionáló |
| Extra felszereltség | |
|---|---|
| 4. Szelep, Munkalámpa hátul, Munkalámpa elől, Tetőborítás, Első szélvédő, Teljeskabin, Wipers, Ülés |

Member since: 2006