| Gép | |
|---|---|
| Hajtásmód | Dízel |
| Terhelhetőség | 22.000 kg |
| Teherközéppont | 1.225 mm |
| Évjárat | 2000 |
| Üzemóra | 8.635 |
| Gyártási szám | 101161 |
| Hosszúság | 6.000 mm |
| Szélesség | 3.000 mm |
| Súly | 36.500 kg |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | Kérésre |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Adapter | |
|---|---|
| Oldalmozgató, Villapozicionáló |
| Extra felszereltség | |
|---|---|
| 4. Szelep, Munkalámpa hátul, Munkalámpa elől, Tetőborítás, Teljeskabin |
Member since: 2004